Hakkımızda

Kablosuz akıllı ev sistemleri ithalatını ve ulusal bazda dağıtımını yapmakla girdiğimiz sektöre uygulama alanındaki kaliteli ve güvenilir tesisat ihtiyacını karşılamak amaçlı proje taahhüdü de ekleyerek devam edildi.

Zaman içinde oluşturduğu ortaklık yapısıyla yelpazesini genişletip OG projelerinden, mobil şebeke taşeronluğuna varan yelpazede mühendislik hizmeti vermeye devam ettik.

Şirketimiz tecrübesi, bilgi birikimi, geniş ve dinamik kadrosuyla en son teknolojiyi takip ederek kaliteli mühendislik hizmeti vermeyi her zaman kendine hedef seçmiştir. Bu hedef doğrultusunda amacımız kaliteli mühendislik hizmeti ile beraber mümkün olan en ekonomik çözümler ile işverenlerimizin memnuniyetini temin etmektir. Güvenilir, işlevsel ve ekonomik projelerin üretilmesi konusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de doğru tercih olmaya devam edeceğiz.

Hizmet verdiğimiz alanlarda teknik kabiliyetimiz, kalite sistemimiz ve güvene dayanan hizmet kültürümüz ile ihtiyaç sahiplerinin aklına gelen ilk firma olarak, hizmetlerimize müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak hedefi ve gayesindeyiz.

İşlevsellik, estetik, ekonomi, çevre, enerji etkinliği ve kullanıcı rahatlığı gibi parametrelere odaklanarak en uygun çözümü sunabilmek için daimi kadrosunun yanı sıra, pek çok uzman ve yarı zamanlı profesyonelle birlikte çalışmaktadır.