Yüksek Gerilim (YG) Sistemleri

YÜKSEK GERİLİM SİSTEMLERİ

 

Yüksek gerilim enerji nakil hatları, güç merkezleri ve dağıtım şebekelerinin etütleri ve topoğrafik incelemeleri, projelendirilmeleri, hesaplarının yapılması, keşiflerinin hazırlanması, modern ve teknolojik ekipman ve uzman proje grubu tarafından yapılmaktadır. 

 

Enerji müsade belgesinde belirlenen şartlara uygun olarak yapılan etüd, topoğrafik ölçümler, proje, şartlara uygun direklerin dikimi, koruma topraklamalarının yapılması, hatların çekilmesi ve hat sonu ekipmanlarına irtibatlandırılması, devreye alınması, testlerin yapılıp teslimi ve idareye devredilmesine kadar olan tüm hizmetleri başarıyla müşterilerimize sunmaktayız. 

Yüksek gerilim ekipmanlarının temini ve pazarlanması konusundada ilgili piyasanın en kaliteli ürünleriyle de hizmet vermekteyiz. 

 

 

Yüksek gerilim enerji nakil hatları, güç merkezleri ve dağıtım şebekelerinin etütleri ve topoğrafik incelemeleri, projelendirilmeleri, hesaplarının yapılması, keşiflerinin hazırlanması, modern ve teknolojik ekipman ve uzman proje grubu tarafından yapılmaktadır.Enerji müsade belgesinde belirlenen şartlara uygun olarak yapılan etüd, topoğrafik ölçümler, proje, şartlara uygun direklerin dikimi, koruma topraklamalarının yapılması, hatların çekilmesi ve hat sonu ekipmanlarına irtibatlandırılması, devreye alınması, testlerin yapılıp teslimi ve idareye devredilmesine kadar olan tüm hizmetleri başarıyla müşterilerimize sunmaktayız. 

Yüksek gerilim ekipmanlarının temini ve pazarlanması konusundada ilgili piyasanın en kaliteli ürünleriyle de hizmet vermekteyiz.